KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908070
nr 1490 8070
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 67x47 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:02:35
100 kr
200 kr